PAR MUMS

Visaugstākās kvalitātes preces un foto pakalpojumi

Pie Baltijas Foto Servisa šūpuļa 1995.gada februārī stāvējuši divi fotogrāfijas profesionāļi – starptautisku atpazīstamību guvušais fotožurnālists Jans Tihonovs un fotolaboratorijas guru – Andris Tenass.Darbu kvalitāte un viss nepieciešamais fotogrāfijas entuziastiem – uzņēmuma devīze jau no pirmās darba dienas. Baltijas Foto Serviss drīz vien kļuva par iecienītu Latvijas profesionālo fotogrāfu tikšanās vietu, kuri, atbildot uz paziņu jautājumu – “kur drukāt fotogrāfijas?” sniedza skaidru un nepārprotamu atbildi – Baltijas Foto Servisā!

Fotogrāfijai digitalizējoties, arī Baltijas Foto Serviss aktīvi iekļāvās pārmaiņu procesā, attīstot jaunus kvalitatīvas drukas veidus, tomēr tas nespēja uzņēmumam ļaut pilnībā izvairīties no nozarē valdošās lejupslīdes tendences foto pakalpojumiem.

Tādēļ tika pieņemts lēmums paplašināt foto un ar to saistīto preču tirdzniecību. Uzņēmums kļuva par izplatītāju dažādiem ar foto saistītiem zīmoliem un 2003. gadā izveidoja pirmo interneta veikalu.

Interneta tirdzniecība bija strauji augoša niša un 2005. gadā Baltijas Foto Serviss izveido plaša patēriņa preču interneta veikalu pasuti.lv, kas nodarbojas ar dažādas foto, video, elektro un sadzīves tehnikas piegādēm no Eiropas.

40000
Produktu katalogā
15 GADI
Pasuti.lv darbojas kopš 2005. gada
10000
Apmierinātu klientu

Par Pasuti.lv

Citādāks sortiments

Pasuti.lv sortiments atšķiras no vietējos interneta veikalos pieejamā. Piegādes tiek veiktas no Eiropas vairumtirgotājiem, kas piedāvā preces Rietumeiropas tirgum ar atbilstošu kvalitāti.

Ātra piegāde

Preces no Eiropas pasūtam un piegādājam vairākas reizes nedēļā. Parastais gaidīšanas laiks tikai 3-5 dienas. Skaidri un saprotami atzīmētas pieejamās preces (mājaslapā ar zaļu kvadrātu).

Klientu atsauksmes

Apskatiet Baltijas Foto Serviss sociālos tīklus un pameklējiet googlē – glienti novērtē mūsu darbu un profesionalitāti.

Klientu atsauksmes